ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH LOGOWANIA?

ZAKŁADANIE KONTA

Ultimaker

Profesjonalny druk 3D

Ultimaker S5 Pro

RAISE3D

JUŻ DOSTĘPNA!

NOWA SERIA DRUKAREK PRO 2

Ultimaker

Profesjonalne

Drukarki 3D

POPRZEDNIE
NASTĘPNE

ultimaker_logo_home
Najlepsze i najpopularniejsze desktopowe drukarki 3D na świecie. Ultimaker to nie tylko drukarka 3D, to zintegrowane środowisko druku 3D łączące sprzęt, oprogramowanie i materiały.

raise3d_logo_home
Gdy rozmiar ma znaczenie - wielokrotnie nagradzane drukarki 3D z największym polem roboczym w swojej klasie oraz rozwiązaniami dedykowanymi dla zastosowań przemysłowych.

builder-logo
Jeśli potrzebujesz drukować naprawdę duże elementy! Sprawdź ekstremalnie wielkogabarytowe drukarki Builder 3D - aż do 170 cm wysokości wydruku!

kodak_logoLegendarna marka i nowoczesne rozwiązania. Znakomicie wyposażona, dwugłowicowa drukarka 3D, oprogramowanie chmurowe i wysokiej klasy filamenty w szerokim wyborze. Doskonała, całkowicie zamknięta drukarka 3D do szkoły, biura czy firmy projektowej.

DMLogo_317x40
Desktop Metal Studio SystemTM - pierwszy na świecie, niedrogi, kompletny system druku 3D z metalu. Bezpieczny i łatwy w obsłudze system możliwy do wdrożenia także w środowisku biurowym.

barrus_logo_transparent
Wysoka jakość za rozsądną cenę. Najlepszy wybór do codziennych zastosowań.

innofil3d-basf
Szeroki wybór doskonałych, specjalistycznych materiałów do każdej drukarki.

Ultimaker-300-67
Oryginalne materiały firmy Ultimaker, istotna część zintegrowanego systemu drukowania.

raise3d_logo_300x67
Oryginalne filamenty Raise3D. Doskonale dopasowane do możliwości drukarek Raise3D.

KIM

JESTEŚMY?

statuetka_cd3dDystrybutorem najlepszych filamentów i drukarek 3D. Tylko sprawdzone produkty, szeroka oferta, stała dostępność, wysoka jakość obsługi - to nasze zalety. Nie działamy wyłącznie wirtualnie - zapraszamy także do naszego stałego showroomu w centrum Łodzi. Na miejscu można dotknąć pracujących drukarek a także dokonać zakupu. Naszą pracę doceniliście w 2014 roku kiedy to zostaliśmy Najlepszym Polskim Dystrybutorem Roku 2014. Dziękujemy!

TOP