FORGOT YOUR DETAILS?

Oferty pracy

Zobacz aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży drukarek 3D.

Do Twoich codziennych zadań należeć będzie:

  • Planowanie i odbywanie spotkań handlowych zdalnie oraz u klientów z całej Polski (prezentacja drukarek 3D);
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi;
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Prezentowanie firmy na targach branżowych;
  • Raportowanie wyników pracy.

Co będzie potrzebne do pełnienia stanowiska specjalisty ds. sprzedaży?

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych;
  • Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, uprzejmość, profesjonalizm w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych;
  • Doświadczenie w branży druku 3D - mile widziane.

Za Twoją pracę i zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w wymiarze pełnego etatu;
  • Premie uznaniowe;
  • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności i kwalifikacje;
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i nowoczesnej branży;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Codzienny catering.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] w tytule podając nazwę stanowiska.
Prosimy o przesłanie CV wraz z zawartą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: serwisant drukarek 3D.

Główne zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
  • Obsługa zgłoszeń i informowanie klientów o statusie napraw
  • Merytoryczne wsparcie techniczne klientów
  • Diagnozowanie i wykonywanie napraw urządzeń przyjętych do serwisu oraz w miejscu instalacji - serwis wyjazdowy
  • Prowadzenie dokumentacji akcji serwisowych
  • Obsługa i konserwacja urządzeń w showroomie
  • Wykonywanie testowych wydruków 3D
  • Kontrolowanie jakości produktów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Znajomość podstaw elektroniki oraz mechaniki
  • Umiejętności manualne oraz znajomość obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych
  • Gotowość do wyjazdów, także zagranicznych
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Skrupulatność w wykonywanych czynnościach
  • Mile widziana znajomość embedded software
  • Mile widziana znajomość branży i technologii druku 3D

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Szkolenia (także zagraniczne) podnoszące Twoje umiejętności
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży
  • Pracę w kreatywnym zespole i pozytywną atmosferę

TOP