ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH LOGOWANIA?

ZAKŁADANIE KONTA

ULTIMAKER OLSSON BLOCK

OLSSON BLOCK

Olsson Block to dodatek do drukarek Ultimaker 2 i Ultimaker 2 Extended który znakomicie rozszerza ich możliwości. Stosunkowo prosta zmiana daje Ci możliwość szybkiej i łatwej wymiany dyszy drukującej. Dzięki temu po pierwsze wszelkie blokady i zapchania dyszy przestają być problemem – błyskawicznie można wymienić ją na nową. A po drugie możliwa jest wtedy łatwa zmiana dyszy na taką o innej średnicy otworu wylotowego, co otwiera przed drukarką cały nowy zakres możliwości.

SIŁA SPOŁECZNOŚCI

Olsson Block skonstruowany został przez Andersa Olssona – jednego z użytkowników drukarki Ultimaker 2 i po wszechstronnych testach i badaniach został zaadaptowany i wprowadzony do oficjalnej oferty Ultimakera. Dostarczany jest jako zestaw elementów do samodzielnego, prostego montażu który pasuje do każdej drukarki Ultimaker 2 i Ultimaker 2 Extended.

ZAWARTOŚĆ

Pakiet Olsson Block do samodzielnego montażu zawiera:

  • Olsson Block
  • Dysza 0,25 mm
  • Dysza 0,40 mm
  • Dysza 0,60 mm
  • Dysza 0,80 mm
  • Narzędzia instalacyjne

Specjalny klucz zapewnia, że dysza będzie zawsze dokręcona z odpowiednią siłą.

NOWE MOŻLIWOŚCI

Dzięki możliwości prostej wymiany dyszy można drukować bardzo, bardzo dokładnie i precyzyjnie z dyszą 0,25 mm lub zgrubnie i szybko z dyszą 0,8 mm. Także niektóre filamenty, szczególnie te zawierające specjalne dodatki, jak drewno czy drobinki metali dużo lepiej drukują się przy wykorzystaniu dyszy o większej średnicy – teraz ewentualna zmiana będzie banalna.

NIE CZEKAJ!
TYLKO TERAZ RAZEM Z DRUKARKĄ ULTIMAKER 2 LUB ULTIMAKER 2 EXTENDED ODBIERZESZ
DARMOWY OLSSON BLOCK!

TOP