ZAPOMNIAŁEŚ DANYCH LOGOWANIA?

ZAKŁADANIE KONTA

Koniec produkcji Ultimakera Original i przyszłość Original +

/ / Drukarki 3D

Jesteś majsterkowiczem, montujesz zestawy DIY albo uwielbiasz je modyfikować? W takim razie ten news jest dla Ciebie! Ostateczna wyprzedaż modelu Original oraz obniżka ceny modelu Original + zaczynają się… TERAZ!

Jednym z najważniejszych celów firmy Ultimaker jest zapewnienie najwyższej możliwej do osiągnięcia satysfakcji klienta. Bardzo serio słuchamy naszych klientów i ich uwag oraz współpracujemy ze społecznością DIY i dzięki temu możemy stale podnosić jakość oferowanych produktów. Dzisiaj mamy przyjemność ogłosić nowe, niższe ceny dla całej rodziny drukarek Original! Także od teraz Ultimaker Original + będzie jedyną drukarką DIY którą produkujemy.

Tak, to prawda. Model Original zostaje zastąpiony jego bardziej zaawansowanym i wydajnym następcą – drukarką Original Plus. Ostatnie dostępne egzemplarze Original będą sprzedawane w rekordowo niskiej cenie 4 475,00 zł. Jeśli chcesz jeszcze dostać w swoje ręce tą fantastyczną drewnianą drukarkę, to musisz się pośpieszyć – Liczba drukarek Ultimaker Original jest ograniczona.

a_UMO1 a_UMO2 a_UMO3

Mimo iż kończymy produkcję, to nie znaczy to, że zaprzestaniemy dostarczania najwyższej jakości wsparcia technicznego. Nadal można będzie skontaktować się z naszymi autoryzowanymi partnerami serwisowymi w celu uzyskania szybkiej, profesjonalnej pomocy czy części zamiennych.

a_UMO

Przyszłość

Podobnie jak jego starszy brat, Ultimaker Original + to otwarto-źródłowa konstrukcja zachęcająca do swobody twórczej i gotowa do dostarczania stabilnych, wysokiej jakości wydruków. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez ogromnej rzeszy fanów, twórców, makersów, projektantów i inżynierów tworzących społeczność Ultimakera na całym świecie. To dzięki ich innowacyjności, pasji i kreatywności powstały takie ulepszenia jak podgrzewany stół, UltiController Bernharda Kubicka czy ulepszony podajnik Bertha – w ten właśnie sposób, nasza pierwsza drukarka 3D przekształciła się w Ultimaker Original +.

Teraz jest jedną z najbardziej ulubionych przez tysiące użytkowników na całym świecie drukarką 3D. I naprawdę nie tylko my tak uważamy. Ultimaker Original + został nagrodzony jako „Najlepszy zestaw DIY 2016” przez serwis 3D Hubs. A oto co o tej drukarce napisał magazyn „Make” w swojej recenzji:

Możliwość nieskończonych modyfikacji, niezwykle szybki niezawodny druk, doskonale poddająca się hackowaniu, bardzo dobrej jakości drukowane powierzchnie, duże pole zadruku, podgrzewany stół, niskie koszty eksploatacji.

Make Magazine

Oficjalna cena zestawu Ultimaker Original + spadła do 5 599,00 zł. Skontaktuj się z jednym z naszych oficjalnych sprzedawców w Twoim regionie i zacznij przekształcać swoje marzenia w rzeczywistość już dzisiaj!


LanaLozovaAutor
Lana Lozova
10 lipca 2016
Zobacz drukarkę Ultimaker Original
Zobacz drukarkę Ultimaker Original +
TOP